Krabice klopová - 3vrstvá lepenka 60 x 40 x 40 cm
Kód: K1967Podrobný popis
Vnitřní rozměry : 59,4 x 39,4 x 39 cm
Barva : hnědá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | WPS594X394X390HHB |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | XL (nad 50 cm) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.