Kroužkový pořadač - vazba, 12,5 x 2 x 2 cm
Kód: K3041Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Firemní reklamní předmět |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | x115 |
| Šířka: | 5 cm |
| Délka: | 2 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
