Dřevěný louskáček na ořechy - 12x5 cm
Kód: K1945Podrobný popis
Rozlouskonut ořech s tímto louskáčkem, zvládne i malé dítě bez námahy, díky tomu že zde stačí otáčet šroubem.
Ten má ale poměrně velké stoupání, takže není potřeba otáčet moc dlouho, pracuje se s ním pohodlně a rychle a nebo vám výborně poslouží jako moc hezká dekorace.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vařečky a lžíce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | CL02 |
| Šířka: | 12 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Barva: | Ořech |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/07/09 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
13 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
