Dřevěný hmoždíř - 9x6x4 cm
Kód: K1372Podrobný popis
Hmoždíř vyrobený z bukového dřeva. Vhodný zejména k drcení bylinek, ořechů a dochucovacích směsí, které dokonale rozvinou svou chuť.
Tlouček má dvě různé strany - větší a menší.
Díky dřevěnému nádobí se i obyčejné jídlo stává neobyčejným zážitkem.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na víno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | CP21 |
| Materiál: | Buk |
| Šířka: | 9 cm |
| Délka: | 6 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/06/06 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
