Nástěnný obraz KRUH SE JMÉNEM 40x40 cm - Přírodní, Ořech
Kód: KP9905Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Barva: | Ořech |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Tloušťka: | 6 mm |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Maximální šířka jména: | 35 cm |
| Oko pro zavěšení: | NE |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
