Ozdoba na vánoční stromeček
Kód: KP4126Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vánoční dekorace |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | S176 |
| Materiál: | Překližka |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/01/02 |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Tloušťka: | 0,3 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.