Ozdoba ne jen na vánoční stromeček
Kód: KP4117Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vánoční dekorace |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | S168 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 5 cm |
| Délka: | 9 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/02/03 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.