Prkénko na krájení - Klasik - 39,5 x 18 cm
Kód: K1338Podrobný popis
Klasické dřevěné prkénko, se hodí jak na krájení surovin tak i jako dekorace do Vaší kuchyně.
Věříme, že si z naší nabídky dřevěných kuchyňských prkének vyberete.
Je ideální pro podávání i krájení pokrmů - sýrů, uzenin atd...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prkénka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | DMU08 |
| Šířka: | 5 cm |
| Délka: | 18 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/05/05 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Šířka: | 1,6 cm |
| Délka: | 39,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.