Dřevěná sada ozdob (zvířátka) - 13x13 cm
Kód: KP1884Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sportovní vzpomínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | ZDS5 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 13 cm |
| Délka: | 13 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | D/09/04 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Zvířata |
| Počet ozdob: | 36 ks |
| Rozměr jednotlivé ozdoby: | 3x3 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Výpis diskusií
P
Petr
V popisu chybí základní informace, např. kolik je v kazetě zvířátek, nebo zda rozměry 13x13 jsou rozměry kazety nebo jednotlivých zvířátek.