Svatební přání - Dárkový milión s vlastním textem - 20x10 cm, Přírodní
Kód: KP0003/12Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Materiál: | Olivovník |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 10 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Narozeniny |
| Tloušťka: | 6 mm |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.