Svatební prkénko s gravírováním - Jména svatebčanů, 30x13,5x1,5cm
Kód: K1326/19Podrobný popis
Klasické dřevěné prkénko, se hodí jak na krájení surovin tak i jako dekorace do Vaší kuchyně.
Věříme, že si z naší nabídky dřevěných kuchyňských prkének vyberete.
Je ideální pro podávání i krájení pokrmů - sýrů, uzenin atd...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prkénka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | DMU06 |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příjemce: | Novomanželé |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/05/05 |
| Šířka: | 13,5 cm |
| Výska: | 30 cm |
| Tloušťka: | 1,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.