Závěsná cedulka SRDCE - jsi mého srdce šampión, 18x21 cm, přírodní
Kód: KP9921Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pro páry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 18 cm |
| Délka: | 21 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Valentýn |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.