Dřevěná krabička na podtácky - Přírodní 12x12x4 cm
Kód: K1022Podrobný popis
Tato dřevěná krabička je skvělou variantou k balení různých dárků, nebo také může sloužit jako úschovna pro Vaše poklady, tajnosti a věci, které nemají své místo. Navíc je skvělou součástí do každé domácnosti, už jen díky své praktičnosti a krásnému přírodnímu vzhledu. Zdravotně nezávadný, chemicky neošetřený materiál. Vhodný také pro další tvoření, upusťte uzdu své kreativitě.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tácy a podnosy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PD36 |
| Šířka: | 12 cm |
| Délka: | 12 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | D/05/03 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
13 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.