Dřevěná krabička na podtácky + 6 podtácků - Přírodní 12x12x3 cm
Kód: K1324Podrobný popis
Papírové podtácky z hospody jsou sice fajn, ale s těmi dřevěnými bude vaše ranní pití kávy daleko osobitější. V sadě jich najdete rovnou 6, takže se nebojte přizvat i rodinu. Podtácky jsou vhodné jak na studené, tak i horké nápoje.
Jsou z čistého, neošetřeného dřeva, takže pokud nechcete, aby po chvíli vypadaly jako ty hospodské, doporučujeme je nějak ošetřit. My máme nejraději ošetření olejem (postačí i obyčejný kuchyňský). Dřevo si zachová svoji přírodní podobu, ale zároveň se nezašpiní.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PD50 |
| Šířka: | 12 cm |
| Délka: | 12 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | D/05/02 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
11 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.