Dřevěná ozdoba (Velikonoční králíček + dřevěné vajíčko) - 16x13 cm
Kód: K1860Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | PDJ31JW1 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 16 cm |
| Délka: | 13 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | D/09/01+D/01/06 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Velikonoce |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
