Dřevěné Velikonoční vajíčko - 6x4 cm
Kód: K1937Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky .
Výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | JW1 |
| Materiál: | Buk |
| Šířka: | 6 cm |
| Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Průměr: | 4 cm |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | D/01/06 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Velikonoce |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
11 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
