Dřevěný box na svatební přání na klíč, Bílá + klíčenka s kovovým mini USB flash diskem 16 GB
Kód: K1232/B/10_KP9929/32Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.02 kg |
| Materiál: | Olivovník |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Svatba |
| ? Rozměry boxu: | 29 cm x 20 cm x 21 cm |
| Rozměry USB flash disku: | 1,2 cm x 0,5 cm x 4 cm |
| Rozměry klíčenky: | 6,5 cm x 7,5 cm x 0,2 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.