Dřevěný box na svatební přání na klíč - 29x20x21 cm - Bílý
Kód: K1232/BSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krabičky s víkem |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | PD080 biala |
| Šířka: | 29 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Svatba |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.