Mlýnek na sůl / pepř - Bílý
Kód: K1955Podrobný popis
Tento stylový, dřevěný mlýnek na sůl/pepř vysoký 18 cm se zajisté bude vyjímat v jakékoli kuchyni a navíc skvěle poslouží k dochucení lahodných pokrmů.
Navíc je to skvělý tip na dárek pro milovníky vaření.
| Kategorie: | Dřevěné mlýnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 5 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Barva: | Bílý |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na sůl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | MDP2 |
| Šířka: | 18 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | C/05/06 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
7 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
