Mlýnek na sůl/pepř - 30x6 cm, Bílá
Kód: K9807Podrobný popis
S tímto mýnkem, který má mlecí mechanismus, budete mít vždy Vaše oblíbené koření na dosah ruky. Díky svému designu se hodí na kterékoli místo ve Vaší kuchyni. Koření, které si sami namelete, má výraznější chuť i vůni.
Navíc je to skvělý tip na dárek pro milovníky vaření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na sůl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 6 cm |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
