Dřevěný mlýnek na koření - Černý 18x5 cm
Kód: K1419Podrobný popis
S tímto mýnkem, který má mlecí mechanismus, budete mít vždy Vaše oblíbené koření na dosah ruky. Díky svému designu se hodí na kterékoli místo ve Vaší kuchyni. Koření, které si sami namelete, má výraznější chuť i vůni.
Navíc je to skvělý tip na dárek pro milovníky vaření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na sůl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | MDP6 |
| Šířka: | 18 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Barva: | Černá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | C/05/06 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 5 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Barva: | Černá |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
9 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
