Dárková karta na peníze AUTO - Dar na auto snů - 20x10 cm, Přírodní
Kód: KP0002/1
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Originální dárek na narozeniny, svátek nebo jen tak, který udělá radost každému obdarovanému. Dřevěné pouzdro, do kterého stačí pouze složit správně bankovky tak, aby jejich čísla z nich sestavená ukazovala milion korun. Milion lze poskládat z jakýchkoliv bankovek. Ideální jako dárek.
Pouzdro je vyrobeno z kvalitní březové překližky o síle 3mm.
Produkt je vyráběn v České republice.
Pouzdro zasíláme nesvázané, šňůrka je součásti balení (2x 40cm).
V případě, že si přejete dát svou stuhu, můžete dát svou - průměr otvoru pro stuhu je 5mm
Bankovky nejsou součástí výrobku!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárkové balení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál: | Olivovník |
| ? Šířka: | 20 cm |
| ? Délka: | 10 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Tloušťka: | 6 mm |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
