Dárková truhla na láhev s příslušenstvím - 36x11,5x11 cm, Tmavá červená
Kód: K9805
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Příslušenství (vývrtka , uzávěr láhve , nálevka a odkapávač ) je prakticky umístěno ve víku velice atraktivní truhly .
Délka: 36 cm
Šířka: 11 cm
Výška: 11,5 cm
Materiál: dřevo a kov
Barva: hnědá, stříbrná, červená
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1 lahev |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | AW03 |
| ? Šířka: | 5 cm |
| ? Délka: | 11 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
