Dárková truhla na láhev vína - 36x12x11 cm, Třešeň
Kód: K9800
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Naše dřevěná bedna dodá ušlechtilý pohled na alkohol, medovinu, whisky nebo víno. Díky tomu získá celek jedinečný charakter a láhev získá dodatečnou ochranu proti rozbití. Elegantní krabička spolu s vínem poslouží jako univerzální dárkový předmět.
Dřevěná krabička pro 1 láhev vína, zdobená kováním, je jako stvořená pro dárkové účely!
Vlastnosti: horizontální dřevěná krabička s železným kováním.
Použití: krabička je vybavena úchytem pro snadné a bezpečné přenášení.
Rozměry – šířka: 35,8 cm, výška: 12 cm, hloubka: 10,6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1 lahev |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| ? Šířka: | 36 cm |
| ? Délka: | 12 cm |
| ? Výška: | 11 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/01/01 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
14 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
