Dárkový milion - Kometa - 20x10 cm, Přírodní
Kód: KP0003/28
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Originální dárkové přání, které zaujme i pobaví. Složte bankovky tak, aby jejich čísla ukazovala milion korun – nebo darujte bankovku jen tak. Vhodné jako vtipný i stylový dárek.
💡 Nápaditý způsob darování peněz
🪵 Kvalitní březová překližka (3 mm)
🎗 2x šňůrka v balení
Vlastnosti produktu
- Možno vložit více bankovek
- Efektní složení číslic do "milionu"
- Dodáváno nesvázané (šňůrka součástí)
- Vyrobeno v České republice 🇨🇿
- Vtipný a praktický dárek Pro narozeniny, svatbu nebo oslavu úspěchu.
- Snadné použití Bankovky se jednoduše vloží a převážou.
- Unikátní koncept Kreativní ztvárnění daru "milion korun".
🎁 Darujte milion – originálně
Bankovky nejsou součástí výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Milionové karty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 20 cm |
| ? Délka: | 10 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
