Dřevěná bedýnka 23x15x8 cm, Přírodní
Kód: K4110



Detailní popis produktu
Bedýnky jsou výborným pomocníkem na přepravu i skladování. Jsou kompaktní, dají se poskládat na sebe a díky vykrojeným úchytkám i snadno přenášet. Navíc jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí. Takže říkáme stop plastovým přepravkám! Teď frčí dřevo.
Dřevěná bedýnka je kvalitně zpracovaná a proto ihned připravená k použití. Dřevo není nijak ošetřené, takže je jen na vás jestli si jej necháte v této přírodní variantě nebo ho upravíte.
Bedýnky vyrábíme ve více velikostech i variantách. Pokud hledáte jiný rozměr nebo byste chtěli třeba natřenou variantu, navštivte kategorii Dřevěné bedýnky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabičky bez víka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Materiál: | Masiv |
| ? Šířka: | 23 cm |
| ? Délka: | 15 cm |
| ? Výška: | 8 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Barva dřeva: | Přírodní |
| Materiál: | Borovice |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Délka: | 23 cm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.