Dřevěná deska na Pizzu - 42 cm
Kód: K1948
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Originální prkénko na servírování pizzy či čerstvě upečeného chleba. Prkénko můžete také využít například ke krájení a servírování masa, sýrů a uzenin.
Navíc je to skvělý tip na dárek pro milovníky pizzy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prkénka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | DMU33 |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Průměr: | 42 cm |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | B/04/04 |
| Tloušťka: | 6 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 53,1 cm |
| Šířka: | 42 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
