Dřevěná klíčenka (peace) - 6x5 cm
Kód: KP1719
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Unikátní design dřevěné klíčenky.
Může sloužit jako klíčenka a nebo jako přívěšek na oblíbenou tašku jen tak pro zábavu.
Přívěšek je doplněný navlékacím okem pro klíče a nebo pro zavěšení na zip tašky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | BD02 |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Délka: | 5 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | D/09/05 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení: | Klíčenky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
