Dřevěná krabička zavírací 22x16x10,5 cm, Přírodní
Kód: K2000



Detailní popis produktu
Klasická středně velká dřevěná krabička o rozměru: 22 x 16 x 10,5 cm bez zámku. Ručně vyrobené z přírodního borovicového dřeva - které mu dodává surový, klasický vzhled a přirozeně krásnou vůni - díky tomu můžete ukládat různé věci a výrobky bez obav z nepříjemného a nepřirozeného zápachu barvy nebo jiných technologických úprav. Dřevěná krabička je multifunkční a velmi praktická, pevná - bude se používat po mnoho let.
Vnější rozměry: délka: 22 cm, šířka: 16 cm, výška: 10,8 cm
Vnitřní rozměry: délka: 20 cm, šířka: 14 cm, hloubka: 8,2 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabičky s víkem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | PD85 |
| Materiál: | Borovice |
| Barva: | Přírodní |
| Možnost gravírování a UV tisku: | Ano |
| Panty: | Ano |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/05/04 |
| ? Vnější rozměry: | délka: 22 cm, šířka: 16 cm, výška: 10,8 cm |
| Vnitřní rozměry: | délka: 20 cm, šířka: 14 cm, hloubka: 8,2 cm |
| Zámek: | Bez zámku |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.