Dřevěná krabička na fotografie 15x23 - 25x19x5 cm, Přírodní
Kód: K1124
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná krabička je parádní pro všechny fotografy, kteří chtějí své fotky předávat originálně a stylově. Fotografie v krabičce potěší víc než v obálce. Takové svatební fotografie uložené v dřevěné krabičce s věnováním zůstanou cennou vzpomínkou na celý život. Krabičku s fotkami se hodí dát i jako dárek. Potěšte rodinu vašimi fotografiemi. Obdarovanému nezapomeňte nechat udělat věnování a krásný, originální dárek je na světě.
Vnější rozměry: šířka: 27,3 cm, délka: 21 cm, výška: 6,5 cm
Vnitřní rozměry: šířka: 25,3 cm, délka: 19 cm, výška: 5,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotografie & vzpomínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PD42 |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Délka: | 19 cm |
| ? Výška: | 5 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | C/03/05 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.