Dřevěná krabička na láhev a 2 sklenice - 30x23,5x11 cm, Tmavě hnědá
Kód: K1963



Související produkty
Detailní popis produktu
Krabička v této verzi je funkční a estetické řešení pro zabalení dárku. Vyrobeno z přírodního dřeva v tmavě hnědé. Je uzavřena kovovou západkou - zlatým odstínem.
Dárková krabička na alkohol / karafu a 2 skleničky - svázané saténovou stuhou - bude dárkem, který přinese velkou radost. Jeho syrový charakter bude schválen milovníky přírody. Perfektní položka pro jedinečný dárek, zajímavý dekorativní motiv pro domácnost, skvělé balení na alkohol - to vše najdete v jedné krabici.
Krabice je obarvená, broušená a dvakrát lakovaná.
Rozměry: šířka: 30,0 cm; délka: 23,5 cm; výška: 11,0 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1 lahev |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | PW12 |
| ? Šířka: | 5 cm |
| ? Délka: | 11 cm |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/04/05 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
