Dřevěná krabička na fotografie - 33x28x6 cm, Ořech
Kód: K1166
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěná krabička je parádní pro všechny fotografy, kteří chtějí své fotky předávat originálně a stylově.
Fotografie v krabičce potěší víc než v obálce. Takové svatební fotografie uložené v dřevěné krabičce s věnováním zůstanou cennou vzpomínkou na celý život.
Krabičku s fotkami se hodí dát i jako dárek. Potěšte rodinu vašimi fotografiemi.
Obdarovanému nezapomeňte nechat udělat věnování a krásný, originální dárek je na světě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabičky na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PD69 |
| ? Šířka: | 33 cm |
| ? Délka: | 28 cm |
| ? Výška: | 6 cm |
| Barva: | Ořech |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/02/04 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.