Dřevěná krabička na fotografie - 39x34x6 cm, Přírodní
Kód: K1186
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěná krabička je parádní pro všechny fotografy, kteří chtějí své fotky předávat originálně a stylově.
Fotografie v krabičce potěší víc než v obálce. Takové svatební fotografie uložené v dřevěné krabičce s věnováním zůstanou cennou vzpomínkou na celý život.
Krabičku s fotkami se hodí dát i jako dárek. Potěšte rodinu vašimi fotografiemi.
Do jedné přihrádky umístěte vytištěné fotografie a do druhé přidejte Flash disk s fotkami v digitální podobě.
Obdarovanému nezapomeňte nechat udělat věnování a krásný, originální dárek je na světě.
Vnější rozměry: šířka: 34,0 cm; délka: 39,0 cm; výška: 6,4 cm
Vnitřní rozměry přihrádky na album: šířka: 31,5 cm; délka: 31,5 cm; výška: 5,1 cm
Vnitřní rozměry prostoru pro flešku , paměťové karty a nebo cokoli : délka: 4,2; šířka: 31,5 cm; výška: 5,1 cm
Vnitřní rozměry přihrádky na album: šířka: 31,5 cm; délka: 31,5 cm; výška: 5,1 cm
Vnitřní rozměry prostoru pro flešku , paměťové karty a nebo cokoli : délka: 4,2; šířka: 31,5 cm; výška: 5,1 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabičky na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PD54 |
| ? Šířka: | 39 cm |
| ? Délka: | 34 cm |
| ? Výška: | 6 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/03/04 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.