Dřevěná krabička na čaj s přihrádkami, se zámkem - 28x16x8 cm, Přírodní
Kód: K1152
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Nabídněte výběr Vašich oblíbených čajů provoněných čerstvým dřevem přehledně a stylově.
Dřevěný box je kvalitně zpracován a proto ihned připraven k použití. Dřevo není nijak ošetřené, takže je jen na vás jestli si jej necháte v této přírodní variantě nebo ho upravíte.
Box disponujeosmi přihrádkami.
Doporučujeme pro všechny milovníky čaje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motivační citáty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PH8Z |
| ? Šířka: | 28 cm |
| ? Délka: | 16 cm |
| ? Výška: | 8 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/06/03 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.