Dřevěná krabička na tři láhve - 36x30x10 cm, Ořech
Kód: K1213
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Díky tradici našeho kraje jsme vytvořili vkusné ručně vyráběné dárkové boxy na víno, pivo atd. Vše je vyrobeno z přírodních materiálů a jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí.
Dřevěná krabička je kvalitně zpracována a proto ihned připravena k použití.
Dřevo je ošetřené lakem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na víno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PW17 |
| ? Šířka: | 36 cm |
| ? Délka: | 30 cm |
| ? Výška: | 10 cm |
| Barva: | Ořech |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/01/05 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
A
Vnitřní rozdělení krabičky
Alena
Dobrý den,
je možné z této krabičky na vína případně pak vyndat ty vnitřní příčky?
Děkuji.