Dřevěná krabička - 16x16x6 cm, Černá
Kód: K1083
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Můžete si ozdobit krabici, vyrýt nebo napsat věnování sami, což bude na mnoho let nezapomenutelný suvenýr. Nic vás nemůže učinit šťastnějším, než dárek, který si sami vytvoříte. Rozměry: šířka: 16,0 cm, délka: 16,0 cm, výška: 6,0 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabičky s víkem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | PD79 |
| ? Šířka: | 16 cm |
| ? Délka: | 16 cm |
| ? Výška: | 6 cm |
| Barva: | Černá |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D / 08 / 02 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.