Dřevěná krabička na láhev - 36x11x10 cm, Tmavě hnědá
Kód: K1951
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Díky tradici našeho kraje jsme vytvořili vkusné ručně vyráběné dárkové boxy na víno, pivo atd. Vše je vyrobeno z přírodních materiálů a jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí.
Dřevěná krabička je kvalitně zpracována a proto ihned připravena k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1 lahev |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | PW13 |
| ? Šířka: | 36 cm |
| ? Délka: | 11 cm |
| ? Výška: | 10 cm |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/05/02 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
