Dřevěná krabička kulatá - Přírodní 10,5x7cm
Kód: K4209
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Tato dřevěná krabička je skvělou variantou k balení různých dárků, nebo také může sloužit jako úschovna pro Vaše poklady, tajnosti a věci, které nemají své místo.
Navíc je skvělou součástí do každé domácnosti, už jen díky své praktičnosti a krásnému přírodnímu vzhledu.
Zdravotně nezávadný, chemicky neošetřený materiál. Vhodný také pro další tvoření, upusťte uzdu své kreativitě.
Materiál: jasanové dřevo
Barva: Přírodní
Rozměry: vnější výška: 7 cm
vnější průměr: 10,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní vzpomínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | GD |
| ? Šířka: | 5 cm |
| ? Délka: | 7 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.