Dřevěná krabička kulatá - SRDÍČKO RETRO I - Přírodní 2,5x4cm
Kód: K4802
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Tato dřevěná krabička je skvělou variantou k balení různých dárků, nebo také může sloužit jako úschovna pro Vaše poklady, tajnosti a věci, které nemají své místo.
Navíc je skvělou součástí do každé domácnosti, už jen díky své praktičnosti a krásnému přírodnímu vzhledu.
Zdravotně nezávadný, chemicky neošetřený materiál. Vhodný také pro další tvoření, upusťte uzdu své kreativitě.
Materiál: bukové dřevo
Barva: Přírodní
Rozměry: výška: 2,5 cm, průměr: 5,0 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro cyklisty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | FW-PD001 + BAR-1769 |
| Materiál: | Buk |
| ? Šířka: | 5 cm |
| ? Délka: | 4 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.