Dřevěná krabička Merry Christmas - 14x14x14 cm, Bílá
Kód: K1167
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Tato dřevěná krabička je skvělou variantou k balení různých dárků, nebo také může sloužit jako úschovna pro Vaše poklady, tajnosti a věci, které nemají své místo.
Navíc je skvělou součástí do každé domácnosti, už jen díky své praktičnosti a krásnému přírodnímu vzhledu.
Ručně vyřezávaná, elegantní krabička je skvělým doplňkem každé domácnosti, lze také využít jako originální a luxusně vypadající dárkové balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PD96 |
| ? Šířka: | 14 cm |
| ? Délka: | 14 cm |
| ? Výška: | 14 cm |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/01/01 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.