Dřevěná krabička na šest skleniček a láhev 32x32x11 cm, Ořech
Kód: K1227
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Stylová dřevěná krabička na 6 sklenic a karafu. Vhodné jako dárek k jakékoliv příležitosti.Sklenice a karafa nejsou součástí balení !
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabičky s víkem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PW19 |
| Materiál: | Olivovník |
| ? Šířka: | 32 cm |
| ? Délka: | 32 cm |
| ? Výška: | 11 cm |
| Barva: | Ořech |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/01/04 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Délka: | 32 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.