Dřevěná krabička na fotografie 9x13 cm - 20x12x5 cm, Přírodní
Kód: K4102
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná krabička je parádní pro všechny fotografy, kteří chtějí své fotky předávat originálně a stylově.
Fotografie v krabičce potěší víc než v obálce. Takové svatební fotografie uložené v dřevěné krabičce s věnováním zůstanou cennou vzpomínkou na celý život.
Krabičku s fotkami se hodí dát i jako dárek. Potěšte rodinu vašimi fotografiemi.
Do jedné přihrádky umístěte vytištěné fotografie a do druhé přidejte Flash disk s fotkami v digitální podobě.
Obdarovanému nezapomeňte nechat udělat věnování a krásný, originální dárek je na světě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotografie & vzpomínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | PD042 |
| ? Šířka: | 9 cm |
| ? Délka: | 13 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
