Dřevěná krabička na dárek nebo fotografie - 22x18x3 cm, Přírodní
Kód: K2002
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Krabička je produktem pro každou příležitost, skvěle poslouží jako přírodní dárkové balení, ale je vhodná i pro dekorace, díky které bude krabička jedinečná a jedinečná přidáním například jména nebo důležité datum v životě. Krabička se uzavírá magnetem, který jí dodává eleganci a můžeme si být jisti, že z ní nic nevypadne.
Rozměry: šířka: 21,7, délka: 17,8, výška: 3 cm
Merci zobrazená na fotografii NENÍ její součástí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotografie & vzpomínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PDG264 |
| ? Šířka: | 22 cm |
| ? Délka: | 18 cm |
| ? Výška: | 3 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/05/05 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
9 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
J
Jakub
Krabička je supr , přesně tohle jsem hledal.
