Dřevěná krabička na kapesníky Home Sweet Home - 26x14x8 cm, Černá
Kód: K1200
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěná krabička na kapesníky s vysouvacím dnem. Z obyčejných kapesníků udělá nádhernou ozdobu Vaší domácnosti. Krabička je ošetřena lakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motivační citáty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PDG115 |
| ? Šířka: | 26 cm |
| ? Délka: | 14 cm |
| ? Výška: | 8 cm |
| Barva: | Černá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/01/02 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.