Dřevěná krabička na kapesníky - 13x13x13 cm, Přírodní
Kód: K1055
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěná krabička na kapesníky s vysouvacím dnem.
Z obyčejných kapesníků udělá nádhernou ozdobu Vaší domácnosti.
Krabička je zcela přírodní, nebojte se jí s partnerem nebo dětmi ozdobit a upravit tak, aby zapadla do vašeho interiéru.
Určeno také pro decoupage a jiné techniky dekorování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabičky s víkem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PD31 |
| ? Šířka: | 13 cm |
| ? Délka: | 13 cm |
| ? Výška: | 13 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/01/05 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.