Dřevěná krabička na kapesníky se sponou - 26x14x8 cm, Bílá
Kód: K1146
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Do této krabičky na kapesníky vložíte balíček kapesníků opravdu jednoduše, její víko je totiž na pantech.
Krabička je ošetřená bílým lakem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ozdoby a kování |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PD81 |
| ? Šířka: | 26 cm |
| ? Délka: | 14 cm |
| ? Výška: | 8 cm |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/01/02 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
11 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.