Dřevěná krabička organizér - 27x17x3 cm, Přírodní
Kód: K1449
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Organizér ze dřeva vhodný k ukládání a skladování drobných věcí a kancelářských potřeb.
Všude, kde je potřeba mít nejrůznější věci přehledně uloženy jsou naše organizéry jako doma.
Organizéry se hodí do každé dílny, kanceláře, sklepa a do garáže například na šrouby a matice. Využití nalezne i pro třídění mincí v obchodě či restauraci.
K dispozici je zde 6 přihrádek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Organizéry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PD52 |
| ? Šířka: | 27 cm |
| ? Délka: | 17 cm |
| ? Výška: | 3 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/07/05 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
13 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
D
Dominik
Dobrý den, rád bych se zeptal jaké jsou rozměry samotného okénka? Děkuji
