Dřevěná krabička oválná - 16x11x5 cm, Přírodní
Kód: K1028
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Tato dřevěná krabička je skvělou variantou k předání různých dárků, nebo také může sloužit jako úschovna pro Vaše poklady, tajnosti a věci, které nemají své místo.
Navíc je skvělou součástí do každé domácnosti, už jen díky své praktičnosti a krásnému přírodnímu vzhledu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní vzpomínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PU5 |
| ? Šířka: | 16 cm |
| ? Délka: | 11 cm |
| ? Výška: | 5 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/06/02 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Výška: | 5 cm |
| Délka: | 16 cm |
| Šířka: | 11 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
8 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.