Dřevěná krabička plochá - 24 x 17 x 5,5 cm, Přírodní
Kód: K1082
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Tato dřevěná krabička je skvělou variantou k předání různých dárků, nebo také může sloužit jako úschovna pro Vaše poklady, tajnosti a věci, které nemají své místo.Navíc je skvělou součástí do každé domácnosti, už jen díky své praktičnosti a krásnému přírodnímu vzhledu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní vzpomínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PD71 |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/02/05 |
| Výška: | 5,5 cm |
| Šířka: | 17 cm |
| Délka: | 24 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
