Dřevěná krabička na podtácky + 6 podtácků - Přírodní 12x12x3 cm
Kód: K1324
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Papírové podtácky z hospody jsou sice fajn, ale s těmi dřevěnými bude vaše ranní pití kávy daleko osobitější. V sadě jich najdete rovnou 6, takže se nebojte přizvat i rodinu. Podtácky jsou vhodné jak na studené, tak i horké nápoje.
Jsou z čistého, neošetřeného dřeva, takže pokud nechcete, aby po chvíli vypadaly jako ty hospodské, doporučujeme je nějak ošetřit. My máme nejraději ošetření olejem (postačí i obyčejný kuchyňský). Dřevo si zachová svoji přírodní podobu, ale zároveň se nezašpiní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | PD50 |
| ? Šířka: | 12 cm |
| ? Délka: | 12 cm |
| ? Výška: | 3 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | D/05/02 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
11 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.